Ubezpieczenie

Każdy przedsiębiorca powinien zdawać sobie sprawę, że prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z ryzykiem. I nie chodzi tylko o to, że interes raz idzie lepiej, raz gorzej.

Prowadząc firmę, należy liczyć się z możliwością wyrządzenia szkód, wynikających z szeroko rozumianej odpowiedzialności cywilnej. Szkody mogą dotyczyć każdej ze stron występujących w obrocie gospodarczym. Finansowe skutki wystąpienia takich zdarzeń to spore koszty dla firmy. W związku z tym nie zastanawialiśmy się nad tym czy kupić OC dla naszej firmy czy nie.

Podobnie jak w przypadku OC komunikacyjnego, w ubezpieczeniach OC z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej rozróżniamy dwa rodzaje działań, które mogą przyczynić się do szkody na osobie oraz szkody na mieniu.

Zdecydowaliśmy się ubezpieczyć naszą firmę na taką ewentualność. Ubezpieczenie OC z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej nie jest obowiązkowe, ale mimo to ubezpieczyliśmy naszą firmę żeby zadbać o bezpieczeństwo naszych klientów. Dzięki temu nie zależnie od sytuacji jaka się wydarzy w trakcie prac mają Państwo zawsze pewność że nie zostana Państow bez pomocy.